Interiérové textilie - závěsy, záclony a ostatní dekorace

Objednáváme pro vás textilie od mnoha dodavatelů z různých zemí. Hlavním kritériem výběru je kvalita materiálu a zajímavost struktur a vzorů. V naší nabídce najdete textilie zejména přírodní,  jako je len, bavlna, organická bavlna, hedvábí, vlna a jejich směsi. I syntetické materiály vybíráme tak, aby svými vlastnostmi maximálně připomínaly ty přírodní a dobře vypadaly a dobře se udržovaly. Naše kolekce tvoří koordináty s tapetami, které vám můžeme též nabídnout včetně tapetování.

Zajímavé pro architekty:

Neméně důležitou součástí naší nabídky jsou i  FUNKČNÍ TEXTILIE, kde zásadním parametrem je jejich snížená hořlavost (FR textilie, Trevira). Dále také odolnost proti povětrnostním vlivům (venkovní textilie), antibakteriální textilie. Proto dokážeme výborně uspokojit požadavky pro komerční poptávku především hotelů a kanceláří. Opět vám jsme schopni nabídnout tyto materiály mimo jiné i ve velice přirozeném "přírodním" vzhledu, který je dnes tak moderní v podobě záclon, lehčích i těžších závěsů, dimout a blackout závěsů.


Naši dodavatelé

a další...Garnýže, kolejnice, rolety a ostatní technika

záclonové profily
klasické garnýže
římské rolety
navíjecí rolety
motorové kolejnice
plisé
venkovní stínění

Koberce

Elegantním doplňkem námi realizovaných interiérů jsou často koberce dánské značky LINIE DESIGN. Společnost založená v roce 1980 produkuje ručně vyráběné koberce tkané indickými řemeslníky. Jejich koberce jsou bestsellery v 70 zemích. Používané materiály jsou především vlna, viskóza. 

Koberce si u nás můžete vybrat z reálných vzorků.


Ložní prádlo

Pro úplné doladění interiéru je dobré zamyslet se i nad stylem povlečení. Zákazníci hledají to kvalitní, jednoduché a elegantní. My pro vás máme nabídku vysoce kvalitního Mako saténového povlečení Irisette, které je nesmírně příjemné v kontaktu s vaší pletí a má řadu dalších dokonalých vlastností:

- je velice lehké, má chladivý efekt 

- praní na 60°C, lze sušit v sušičce a není nutné je žehlit

- pro rozměry přikrývek 135 x 200 cm až 240 x 220 cm a různé rozměry polštářů

- certifikace Oeko - Tex Standard 100

Vybrané povlečení doplníme i korespondujícím prostěradlem tak, aby vše ladilo s interiérem.